Ana sayfa / İnsan Kaynakları
BUYRUK GROUP İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
Katılımcılığı, takım çalışmasını, dürüst görev anlayışını, yaratıcılığı ve verimli çalışmayı destekleyerek, BUYRUK GROUP’u hizmet sektöründe görev almak için tercih edilen, mutlu ve bağlı çalışanlarıyla büyük bir aile haline getirmek ve bunu sürekli kılmak İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

BUYRUK GROUP’u bugüne taşıyan ve yarında yaşatacak olan kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından paylaşılan ve sahiplenilen değerler ve inançlar bütünüdür. Üstlendiğimiz misyon ve geleceğimizi tanımlayan vizyon anlayışımız, geçmişte yaşanan tecrübeler ile oluşturulmuş ve bugün biz çalışanlara emanet edilmiştir.

BUYRUK GROUP olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerdeki teknolojik gelişmeler, rekabet koşulları, sosyo-ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın kişisel gelişimleri göz önünde bulundurularak, İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile de ilişkilendirilmek sureti ile, personelimizin eğitim ihtiyaçları sistematik bir şekilde belirlenir ve buna bağlı olarak programlanır. Amaç bilgi, beceri ve davranışlarda ileri iş çevrelerine uyum sağlayabilmek ve öğrenen - yenilenebilen organizasyon olma özelliğini taşıyabilmektedir. Bununla birlikte, sınırları ortadan kalkan dünya piyasalarında, çalışanlarımıza akademik olarak işletme nosyonu, ticari farkındalık ve stratejik yönetim anlayışını kazandırabilmektir.

BUYRUK GROUP, geleceğin iş ortamında, organizasyon verimliliğinin ve İnsan Kaynağı gücünün rekabet koşullarında en önemli avantajlardan biri olacağının bilinci içindedir.

BUYRUK GROUP’a katılan yeni üyelere kurum kültürü, politikaları, organizasyon yapısı tüm açıklığıyla tanıtılır. Amaç, ailenin yeni üyesinin, oryantasyon sürecinde, BUYRUK GROUP’a özgüven duymasını sağlamak ve iş motivasyonu kazandırabilmektir. BUYRUK GROUP, işe alım sürecinde fırsat eşitliği konusunda da titiz çalışmalar yapmaktadır. Departmanımız, İnsan Kaynakları planlamasına paralel olarak, doğru işe doğru insan yaklaşımında potansiyel adayları belirler. Bu çalışmalar sonunda, personel sirkülasyonu da otomatik olarak minimize edilmiş olmaktadır. BUYRUK GROUP İ.K. departmanı, organizasyon yapısı içinde bulunan nitelikli elemanların kariyer gelişimlerini sağlayabilmek için, operasyon yetkilileri ile birlikte çalışarak kariyer planlaması uygulaması yapmaktadır. Buradaki amaç, çalışan personelin kariyer gelişimine fırsat yaratmak ve kritik pozisyonlar için yedekleme opsiyonları yaratmakla birlikte, organizasyonda ihtiyaç duyulan ara yöneticileri de şirket içinden yetiştirmeye çalışmaktır.

Online başvuru formu'nu kullanarak bize başvurabilirsiniz yada kendi oluşturduğunuz CV'nizi
buyruk@buyrukgroup.com.tr adresine gönderebilirsiniz.