ARMSAN SİLAH SANAYİ A.Ş. NE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ SAĞLAMAYA BAŞLADIK...

24 Aralık 2015 Perşembe

 
DUDULLU'DA YERLEŞİK ARMSAN SİLAH SANAYİ A.Ş. NE EYLÜL 2015 DÖNEMİ İTBARI İLE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ SAĞLAMAYA BAŞLAMIŞ BULUNUYORUZ.
KONUSUNDA ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN ŞİRKETLERİNDEN OLAN ARMSAN İLE İLGİLİ WEB SAYFALARINDA DERLENMİŞ OLAN KISA BİLGİLER;
 

'' BİNLERCE YILIN BİRİKİM SONUCU AV SİLAHLARINDA ARMSAN ÜRÜNLERİ KULLANILMAYA BAŞLANDI…

ARMSAN; YÜZLERCE YILDIR VAR OLAN BİR FİRMA DEĞİL VE SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFLARI DA YOK ÇÜNKÜ AV TÜFEĞİ ÜRETİMİNE 21. YÜZYILIN TEKNOLOJİSİNİN ALTIN ÇAĞINDA BAŞLADI. ŞİMDİ İSE ARMSAN, TÜRKİYE’NİN AVCILIK, SAVUNMA VE ÖZEL AMAÇLI SİLAH SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN LİDERLERİNDEN BİRİ OLUP, TÜRKİYE AVCILIK VE SPORTİF AV TÜFEĞİ PAZARLARININ İLK ÜÇ İSMİ ARASINDA YER ALMAKTA.

TOPLAM 170 ÇALIŞANDAN OLUŞAN İŞGÜCÜ, MODERN VE TEKNOLOJİK TESİS ÜZERİNDE GAZLI SİSTEMLE ÇALIŞAN YİVSİZ YARI OTOMATİK VE POMPALI TÜFEKLER İMAL ETMEKTE. A 612, A 620, CRE 8, P 612, ARMTAC, VE PHENOMA MODELLERİ GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İÇERİSİNDE YER ALMAKTADIR.

ORTA VADEDE ARMSAN, ÜRÜN YELPAZESİNİ DAHA DA GENİŞLETEREK YİVLİ MODELLERİNİ DE AVCILARIN BEĞENİSİNE SUNMAYI AMAÇLAMAKTADIR. ARMSAN YENİLİKÇİ VE DİNAMİK YAPISI İLE SAYISI 40'I AŞKIN ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTA OLUP SUNDUĞU ÜRÜNLER İLE YERLİ VE YABANCI MÜŞTERİLERİ TARAFINDAN BÜYÜK BEĞENİ TOPLAMAKTA VE TERCİH EDİLMEKTEDİR.FİRMA PROFİLİ